ZLINE Palisades 18 in. Towel Rail in Brushed Nickel (RBCN1-TR18-BN)
Shipping calculated at checkout.
Availability: In stock
SKU: RBCN1-TR18-BN
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE Palisades 18 in. Towel Rail in Brushed Nickel (RBCN1-TR18-BN) combines high-quality craftsmanship with durable materials thoughtfully designed for new homeowners and builders alike. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with the Palisades Plumbing Collection, where affordable elegance meets exceptional performance.
This product contains many unique features, such as:
Specifications
Product Dimensions  18.0625 in. W 3 in. D 2.1875 in. H
Number of Installation Holes  2
Spacing Between Holes  15.875 in.