ZLINE Autograph Edition 48 in. Helix Handles (Set of 2) for Paramount and Select Ranges in Matte Black (SGZ-054-K-MB-48)
Shipping calculated at checkout.
Availability: In stock
SKU: SGZ-054-K-MB-48
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 48 in. Helix Handles (Set of 2) for Paramount and Select Ranges in Matte Black (SGZ-054-K-MB-48) provides a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with innovative features designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features, such as:
  • No Refunds or Returns - This item is final sale and returns or refunds are not accepted
Specifications
Large Handle Dimensions  27.76 in. W x 2.76 in. D x 1.58 in. H
Small Handle Dimensions  15.47 in. W x 2.76 in. D x 1.58 in. H