ZLINE Autograph Edition 36 in. Freestanding French Door Refrigerator Helix Handles (Set of 4) in Matte Black (RFMHZ-36-K-MB)
Shipping calculated at checkout.
Availability: In stock
SKU: RFMHZ-36-K-MB
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 36 in. Freestanding French Door Refrigerator Helix Handles (Set of 4) in Matte Black (RFMHZ-36-K-MB) provides a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with innovative features designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features, such as:
  • No Refunds or Returns - This item is final sale and returns or refunds are not accepted
Specifications
Vertical Handle Dimensions  1.57 in. W x 2.76 in. D x 31.69 in. H (x2)
Horizontal Handle Dimensions  31.69 in. W x 2.76 in. D x 1.57 in. H (x2)