ZLINE Autograph Edition 30 in. Built-In Refrigerator Helix Handles (Set of 2) in Polished Gold (RBIVHZ-K-G-30)
Shipping calculated at checkout.
Availability: In stock
SKU: RBIVHZ-K-G-30
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE Autograph Edition 30 in. Built-In Refrigerator Helix Handles (Set of 2) in Polished Gold (RBIVHZ-K-G-30) provides a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with innovative features designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features, such as:
  • No Refunds or Returns - This item is final sale and returns or refunds are not accepted
Specifications
Horizontal Handle Dimensions  25.76 in. W x 2.76 in. D x 1.57 in. H
Vertical Handle Dimensions  1.57 in. W x 2.76 in. D x 37.59 in. H