ZLINE Autograph Edition 24 in. Dishwasher Helix Handle (Set of 1) in Champagne Bronze (DWHZ-K-CB-24)
Shipping calculated at checkout.
Availability: Low stock
SKU: DWHZ-K-CB-24
Luxury isn’t meant to be left desired—it’s meant to be attainable. The ZLINE 24 in. Autograph Edition Dishwasher Helix Handle (Set of 1) in Champagne Bronze (DWHZ-K-CB-24) provides a professional culinary experience by pairing unmatched performance with timeless style. Achieve ZLINE Attainable Luxury® excellence with innovative features designed to enhance your kitchen’s capability.
This product contains many unique features, such as:
  • No Refunds or Returns - This item is final sale and returns or refunds are not accepted
Specifications
Handle Dimensions  17.83 in. W x 2 in. D x 2 in. H